Pomysł rozgrywania Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody zrodził się w roku 2009. Wtedy to właściciele koni postanowili stworzyć imprezę dającą szanse na zaprezentowanie wszystkich młodych wierzchowców, które są w treningu na terenie Polski. Z założenia SCPMK miał być uzupełnienie rozgrywanych od 1991 roku Mistrzostw Polski Młodych Koni i na równych warunkach dawać szansę prezentacji zarówno koni wyhodowanych w naszym kraju jak i tych zakupionych przez polskich właścicieli zagranicą. Pierwszy z Czempionatów odbył się jeszcze w 2009 roku w ośrodku Kuźnia Nowowiejska. Impreza...

Więcej...

 
 

Czempiony

CZEMPIONY

IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - OLSZA 2017

 

Konie 4-letnie

 

 

Czempiony Czempiony Czempiony

 

 

I m. ASTIL L

HOL / GER / Ogier / 2013

Baracuda / Baloubet D. Ro / Alida I / Casall

Wł. Jan Ludwiczak

 

 

 

II m .COMTESS

OLD / GER / Klacz / 2013

Conthargos / Converter / Sangria / Sandro Boy


 

 

 

III m. CARRACAS

KWPN / NED / Ogier / 2013

Zirocco Blue VDL / Mr. Blue / Cararine S /Numero Uno

Wł. Wanda Szmyt

 

VIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - OLSZA 2017

 

Konie 5-letnie

 

 

Czempiony Czempiony Czempiony

 

 

Im. HAPPY LINA

KWPN /Klacz / 2012

Lexicon / Voltaire / Roberlina / Hemmingway


 

 

 

II m. CASARIO DE SORE Z

ZANG / GER / Wałach / 2012

Casario II / Caretino / Normandie I / Contender

Wł. Makrum Jumping Team

 

 

 

III m. CHAMPAGNE DE TALMA

SF / FRA / Wałach / 2012

Cantus / Quinta De Pivoine / Calvaro

Wł. Makrum Jumping Team

 

VIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - OLSZA 2017

 

Konie 6-letnie

 

 

Czempiony Czempiony Czempiony

 

 

I m. SECRET WEAPON L

KWPN / NED / Wałach / 2011

Baloubet Du Rouet / Acobada

/ Acobat II

Wł. Jan Ludwiczak

 

 

 

II m. CAMBEL I G (EX CANDEL I G)

SP / POL / Klacz / 2011

Canoso / Contact Me / Calienta

/ Bajou Du Rouet

Wł. Andrzej Gołaś

 

 

 

III m. CAREWICZ

SP / POL / Wałach / 2011

Vandamme / Guidam / Cyranka / Cavalliero


 

VIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - OLSZA 2017

 

Konie 7-letnie

 

 

Czempiony Czempiony Czempiony

 

 

I m. COLUMBIA

SP / POL / Klacz / 2010

Ultimo / Phin Phin / Contessa

/ Coriano Z

Wł. KS Nad Wigrami

 

 

 

II m. CHOCOLATE BLUE

OS / GER / Klacz / 2010

Chacco-Blue /Chambertin

/ Carousa / Carinue

Wł. Dariusz Miśkiewicz

 

 

 

III m. FOR VITO

HAN / GER / Wałach / 2010

For Pleasure / Furioso II / Gracyona D'Amain

/ Papillon Rouge

Wł. Marcin Plitt

 

VIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - OLSZA 2016

 

Konie 4-letnie

 

 

 Czempiony  Czempiony Czempiony

 

 

I m . COLINERO  

OLD / POL / Ogier / 2012

Cola / / El Vita / Escudo I

Wł. Dariusz Miśkiewicz

 

 

 

II m. LUCKY STAR  

 HOL / POL / Wałach / 2012 /

 Larcon /  Rania II /Uwe Bruhn

Wł. Izabela Dyrek

 

 

 

III m. CARRACAS   

SP / POL / Wałach / 2012

Carry Son / Carry / Solaris / Silvio I

   Wł. Tomasz Miśkiewicz

 

Konie 5-letnie

 

 Czempiony  Czempiony  Czempiony

 

 

 Im. GRAND BEAU 

KWPN / NLD / Wałach / 2011

Chello III VDL / Contender / Plus Belle / Celano

Wł. Sławomir Uchwat

 

 

 

II m. QUAMAR  

HAN / GER / KLacz/ 2011

Quaid / Quidam's Rubin / Luzy / Landor S

   Wł.  Katarzyna Skrzyczyńska

 

 

III m. ELAN BLUE Z

   ZANG / GER / Ogier / 2011

 Elliot Van Terhulst / Indoctro / Penny Blue / Continue

Wł. Leszek Chełstowski

Konie 6-letnie

 

 Czempiony  Czempiony  Czempiony

 

I m. CLASSIC DREAM

Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 /

Colestus / Cornet Obolensky / Wicky / Inster Graditz

Wł.  Nicolaas Maria Nouwen

 

 

II m. FAREZZO B

KWPN / NED / Ogier / 2010

 Arezzo VDL / Chin Chin / Toberlina / Voltaire

Wł.  Anna Piwońska

 

 

III m. Q 7

   HOL / GER / Wałach / 2010 /

Quarz / Quintero / Mona X / Contender

Wł.  Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. Z o.o

Konie 7-letnie

 

 Czempiony  Czempiony  Czempiony

 

I m. CASSIA DE LYS L

   WESTF / GER / Klacz / 2009 /

Champion De Cord / Champion Du Lys / Al Italia / Argentinus

Wł.  Jan Ludwiczak

 

 

I m. SILVER SHINE

   OLD / POL / Wałach / 2009

Califax / Calido / Agronda / Balou Du Rouet

   Wł.  Izabela Dyrek

 

 

I m. CHACCLANA

   OLD / GER / Klacz / 2009

Chacco-Blue / Chambertin / Ramilana / Capilano

   Wł.  Krzysztof Dyrek


 

 

 

 

VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - OLSZA 2015

Konie 4 - letnie

 4-latek MY ZEAL MELLONI  4-latek QUAMAR 2  4-latek ATOMIUM L

I m. MY ZEAL MELLONI
HOLST / GER / S / 2011 /
Mylord Cartha/ Carthago / Zoldika/
Acolord
wł.
Grzegorz Mieleńczuk

II m. QUAMAR
HAN / GER / M / 2011 /
Quaid/Quidam's Rubin / Luzy/Landor S
   wł. Katarzyna Skrzyczyńska

III m. ATOMIUM L
   HOL / GER / G / 2011 /
Clarimo/ Clearway / Welfin/ Lavall I
   wł. Jan Ludwiczak

 Konie 5 - letnie

 5-latki DARCO MELLONI  5-latek CLARIMA  5-latek FOR VITO

I m. DARCO MELLONI
ZANG / BEL / S / 2010 /
Darco/ Lugano van la Roche / Ferline/ Romin
wł. Grzegorz Mieleńczuk

II m. CLARIMA
HOLST / G/ M/ 2010 /
Clarimo / Clearway / Raja II / Lancer II
   wł.
Bartosz Skorupa

 

III m. FOR VITO
   HAN / GER / G / 2010 /
For Plasure/ Furioso II /
Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
   wł. Marcin Plitt

 

Konie 6 - letnie

 6-latki CASSIA DE LYS L  6-latki CHACCLANA  6-latki CREDENDO

I m. CASSIA DE LYS L
Westf / GER / M/ 2009 /
Champion de Cord /

Champion du Lys/ Al Italia /Argentinus
wł. Jan Ludwiczak

II m. CHACCLANA
OLD / GER / M / 2009 /
Chacco-Blue/Chambertin / Ramilana/Capilano
   wł. Krzysztof Dyrek

III m. CREDENDO
HOLST / GER / S / 2009 /
Clarimo/ Clearway / Stella III/ Counter
   wł. Anna Tyszko

Konie 7 - letnie

 7-latki CENTROPLAST DINAR  7-latki CASABLANCA  7-latki Romina L

 

I m. CENTROPLAST DINAR
SP / POL / G / 2008 /
Qulester / Dixi/ Dixan
   wł.
PPH Centroplast Sp. z o. o.

II m. CASABLANCA
   SP / POL / M/ 2008 /
Caballo D'Altiere/ Cassini I / Conca/ Con Air
 wł.   
Andrzej Kubik

III m. ROMINA L
   WESTF / GER / M / 2008 /
Potential/Pablo / Romira/Grossadmiral
wł. Jan Ludwiczak

 

 

 

VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - OLSZA 2014

Konie 4 - letnie

 4latki 1m FERRARI K 4  4latki 2m COLUMBIA 2  4latki 3m LE CORBUSIER 4

I m. FERRARI K
KWPN / NED / S / 2010 / Bay /
 Cardento/Capitol I / Wikita K/Corland
 wł.  Leszek Sasinowski

II m. COLUMBIA
SP / POL / M / 2010 /Dark Bay /
Ultimo/Phin Phin / Contessa/Coriano Z
wł. Klub Sportowy Nad Wigrami

III m. LE CORBUSIER
SP / POL / G / 2010 /Bay /
 Carambole/Cassini I / La Paloma/Palegro
wł.  Klub Sportowy Nad Wigrami

 Konie 5 - letnie

 5latki 1m FADO 4  5latki 2m DIMPLE  5latki 3m CATOKI 2-1

I m. FADO
SP / POL / G / 2009 /Chestnut /
 Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rue / Fairy Twing/Enjoy Plan
wł. Stanisław Marchwicki

II m. DIMPLE
|SP / POL / S / 2009 // Bay /
Diarado/Diamant De Semilly / Queen De Revel/Quidam`s Rubi
wł.  Małgorzata i Tomasz Siergiej

III m. CATOKI
WESTF / POl / G / 2009 / Bay /
Catoki/Cambridge / Coca Cola/Careletto B
wł. Przemysław Rozynek

Konie 6 - letnie

 6latki 1m CENTROPLAST DINAR 4  6latki 2m DURANO W 3  6latki 3m ANASTACIA III 2

I m. CENTROPLAST DINAR
SP / POL / G / 2008 /Dark Bay /
 Qulester/ / Dixi/Dixan
wł.   PPH Centroplast Sp. z o. o.

II m. DURANO W

 KWPN / NED / S / 2008 / Bay / Vincenzo/Numero Uno / Valanita/Placido
  wł.  Leszek Sasinowski

III m. ANASTACIA III
HOL / GER / M / 2008 / Chestnut /
 Quidam De Revel/Jalisco B / Heide II/Lavall II
   wł.  Dorota Zieniewicz

Konie 7 - letnie

 7latki 1m HYMNE dO 2  7latki 2m WIBARO  7latki 3m CATCH ME IF YOU CAN

I m. HYMNE D`O
BWP / BEL / M / 2007 /Bay /
Bentley VD Heffinck/Upsilon VD / Nostalgie Des Vaux/Genleman Pl
wł.
Damienn Manitta/Andrzej Głoskowski

II m. WIBARO
 
SP / POL / G / 2007 / Grey /
  Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Wiagra/Graf Quidam
  wł. Bogdan Kuchejda

III m CATCH ME IF YOU CAN
WPN / NED / G / 2007 /Bay /
 Lord/Lord / Windoctro/Indoctro
wł.Małgorzata ,  Gabriel Głusek

 

 

V Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - OLSZA 2013

Konie 4 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. ARPEGGIO II L
WESTF / GER / S / 2009 / - / Brown /
Arpeggio/Acord II / Polyana/Polytraum
Wł. Jan Ludwiczak
II m. AFIRA Z
ZANG / BEL / M / 2009 / - / Grey /
Ami Z/Air Jordan / Czanel Z/Cupido Flamingo
WŁ.  Piotr Szubert
III m. BELLA DONNA
HOL / GER / M / 2009 / - / Bay /
Diarado/Diamant De Semilly / Udina I/Nekton
Wł.  Marcin Burakowski

 Konie 5 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. KONTENDRO
WESTF / GER / G / 2008 / - / Bay /
Contendro I/Contender / Kaloe/Spartakus
Wł. Stanisław Marchwicki
II m. QUINCHELLA
HOL / GER / M / 2008 / - / Bay /
Quintero/Quantum / Up To Date IX/Chello I
Wł.  Wechta Sp. z o. o.
III m. DOBLANET
KWPN / NED / M / 2008 / - / Chestnut /
Warrant/Numero Uno / Oblanet/Celano
Wł. Hubert Kierznowski

Konie 6 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. COPPERVILLE
KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay /
Vingino/Voltaire / Sarinosa/Monaco
Wł.  Antoni Dahlke/Alie Wekema
II m. BATON
SP / POL / G / 2007 / - / Bay /
Bajou DuRouet/Baloubet Du Rou / Hiszpanka/Contendus
Wł. Stefan Rakoczy
III m. DIMEQUYA
SP / POL / M / 2007 / - / Bay /
Imequyl/Luron /Dalia Z/Dutch Kapitol
Wł. Dariusz Miśkiewicz

Konie 7 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. AVOCADO L
WESTF / GER / G / 2006 / - / Bay /
Co-Pilot/Contender /Annelise/Avocado
Wł. Jan Ludwiczak
II m. CAPTAIN
HOL / GER / S / 2006 / - / Bay /
Contendro I/Contender /Sensea/Caretino
Wł. Wanda Szmyt
III m. CORIANO'S ASS
HOL / GER / S / 2006 / - / Dark Bay /
Coriano/Corrado I / DominaII/Landgraf I
Wł. Quamiro Sp. z o.o.

 

IV Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - OLSZA 2012

Konie 4 - letnie

4-1-DURANO W 4-2-FARMER 4-3-CHIMEQUYL
Im DURANO W
KWPN / NED / S / 2008 / - / Bay /
Vincenzo/Numero Uno /
Valanita/Placido bpk
WŁ. Leszek Sasinowski
II m FARMER
SP / POL / S / 2008 / - / Dark Bay /
Rovetto/Radiator /
 Feolasp/Lavendel
Wł. SK Nowielice
III m CHIMEQUYL
SP / POL / S / 2008 / - / Bay /
Imequyl/Luron / Czana/Balon, hod. Jacek Bondaruk
Wł. Jacek Bondaruk

 Konie 5 - letnie

5-1-TORPEDO DES FOREST 5-2-MICHAEL ANGELO F 5-3-CUMANO II
I m TORPEDO DES FOREST
 
SF / FRA / M / 2007 / - / Bay /
Arthur V/Argentinus /
 Flower Des Forets/Reve D
Wł. Damien Manitta
II m MICHAEL ANGELO F
 
SP / POL / S / 2007 / - / Bay /
Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet /
Miss Carnute F/Carnute
Wł. Marek Fimmel 
III m CUMANO II
KWPN / NED / S / 2007 / - / Bay /
Ustinov/Libero H /
 Wisse/Indoctro
Wł. Jan Ludwiczak

Konie 6 - letnie

6-1-BOLSHOI 6-2-KING CORNET L 6-3-CHALTAIRE Z
I m BOLSHOI
KWPN / NED / S / 2006 / - / Bay /
Favoritas/Reitar / Belaleen/Voltaire
Wł.  Antoni Dahlke, Jan Greve
II m KING CORNET L
WEST / GER / S / 2006 / - / Grey /
Cornet Obolensky/Clinton
Sabrina/Sandro
Wł. Jan Ludwiczak
III m CHALTAIRE Z
ZANG / BEL / S / 2006 / - / Bay /
Chellano Z/Contender
NympheB/Voltaire
Wł.  Wechta Sp z o. o.

Konie 7 - letnie

7-1-ABIGEJL 7-2-CASINO L 7-3-ARES
I m ABIGEJL
KWPN / NED / G / 2005 / - / Bay /
Lupicor/Lux
 Niki Nanita/Concorde
Wł. Leszek Chełstowski 
II m CASINO L
HOL / GER / S / 2005 / - / Bay /
Cassiano/Cassini I
Othilda/Contender
Wł. Jan Ludwiczak
III m ARES
WLKP / POL/Henryk Eron / S /
2005 / - / Bay /
Cantanis/Cantus
Armila/Arak
Wł. Henryk Eron 

 

III Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - OLSZA 2011

Konie 4 - letnie

CASSINI VAN HAMOND - 1 miejsce CLINTON - 2 miejsce SZANEL II L - 3 miejsce
I m. CASSINI VAN HAMOND
HOL / GER / o / 2007 / Cassini I/Capitol I /Ocara I/Corrado I
Wł. A. Tomaszewska, Łukasz Appel
II m. CLINTON
KWPN / NED / w/ 2007 / Cantos/Contender /Ilydi/Voltaire
Wł.  Dariusz Michalak
III m. SZANEL II L
WLKP / POL/Jan Ludwiczak / k / 2007 / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Szanel/Luron
Wł. Jan Ludwiczak

 

 Konie 5 - letnie

TANOS - 1 miejsce AL FRED - 2 miejsce BARTINO - 3 miejsce
I m. TANOS
SP / POL/SK Nowielice / o / 2006 /Cantanis/Cantus / Tarcza/Czad
Wł.  SK Nowielice
II m. AL. FRED
WLKP / POL / o/ 2006 / Chardonnay L/Contender / Afrodyta/Ogar
Wł.  Elżbieta Mallert
III m. BARTINO
KWPN / NED / k/ 2006 / Ultimo/Phin Phin / N. Itriomf/Julius
Wł.  Jan Ludwiczak

 

Konie 6 - letnie

ABIGEJ TURBUD CAESAR TOLA Z
I m. ABIGEJ -
KWPN / NED / w / 2005 / Lupicor/Lux / Niki Nanita/Concorde
Wł.  Leszek Chełstowski
II m. TURBUD CAESAR
OLD / GER / o / 2005 / Indoctro/Capitol I /Landana/Land Capitol
Wł.  Michał Siedlaczek, Łukasz Appel
III m. TOLA Z  -
SP / POL/Tomasz Bagniewski / k/ 2005 /Cartree Z/Caretano Z / Toscania/Marino
Wł.  Jan Ludwiczak

 

Konie 7 - letnie

FOR MAGIC CRANTHAGO ZAGATO
I m .FOR MAGIC
HAN / GER / o / 2004 / For Pleasure/Furioso II /Agnes/Akzent I
Wł.  Anna Michalak
II m. ZAGATO
KWPN / NED / w / 2004 /Contendro/Contender / Orbarjolijn/Lux
Wł.  Marika Słowinska
III m. CRANTHAGO
HAN / GER / o / 2004 / Cranach/Contender /Ramona/Ravallo
Wł.  Anna Michalak

 

II Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - Olsza 2010

Konie 4 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. VULKAN L
WEST / GER / o / 2006 / Vulkano/Voltaire /Philomena/Pilot wł. Jan Ludwiczak
II m. CAVALIER
HOL / GER / o / 2006 / Con Air/Contecder /Noblesse XXII/Baldini I  Wł.Jarosław Sekuła
III m. ENIGMA  –
HAN / GER / M / 2006 / Escudo I/Espri / DorinaW/Drosselklang II
Wł.  Horizontal Sp. z o. o.

Konie 5 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. LAMBI
SP / POL/Andrzej Feliks / o/ 2005 / Ever For Pleasure/Espri / Lussi/Bolero De Ravel
Wł.  Dominika Bach
II m. APART
KWPN / NED / w / 2005 / EurocommerceWashington / Variable/Heartbreaker
Wł.  SK Leśna Wola
III m. GOLDEN GIRL
SP / POL/Paweł Stasiak / k / 2005 /Correro/Claudio / Galla/Lotos
Wł.  Paweł Stasiak

Konie 6 - letnie

Czempiony ZAGATO Czempiony
I m. CRANTHAGO
HAN / GER / o/ 2004 / Cranach/Contender /Ramona/Ravallo
Wł.  Dariusz Michalak
II m. ZAGATO
KWPN / NED / w / 2004 /Contendro/Contender / Orbarjolijn/Lux
Wł.  Marika Słowińska
III m. OBSESJA
 SP / POL/Staniław Grygier / k / 2003 /Santos/Guidam / Opcja/Cabrol
Wł.  Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o

Konie 7 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. RAINBOLL
HOL / GER / W / 2003 / Ramiro'S Sohn II/Ramiro / Dinant II/Lancer I
Wł. Antoni Chłapowski
II m. ERNI 31
HAN / GER / w / 2003 / Embassy/Escudo I /Facette/Federweisser
Wł.  Dariusz Michalak
III m. CASSINI KAMA
HOL / GER / o / 2003 / Cassini I/Capitol I /Kaja IV/Aurelio I
Wł.  Jan Kuśmierkowski

 

I Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - Kuźnia Nowowiejska 2009

Konie 4 - letnie

I m. CELEBES
GER/mekl./o/2005/Cellestial old./Cantus hol./Golina mekl./Golden Miller Wł.  Nad Wigrami
II m. TURBUD CAESAR -
OLD / GER / o / 2005 / Indoctro/Capitol I /Landana/Land Capitol
Wł. Zbigniew Łoś
III m. SUNRISE  -
POL/sp/k/2005/Santos KWPN/Guidam SF/Victoria sp/Fanimo Kwpn/ hod. i wł. Jan Sołtysiak
     

 

Konie 5 letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
I m. CHITA -  
GER/han./K/2004/Chicos Boy hol./Carpaccio hol./Fine Vegas han./Feiner Graf han
 Wł. Krzysztof Pomiankowski
II m. ZULINE
NED/KWPN/k/2004/Phin Phin KWPN/Chin Chin brak/Juline KWPN/Burggraaf
 Wł. Jan Ludwiczak
III m. ZEDDAM
/KWPN/W/2004/Guidam KWPN/Quidam De Revel s.f./Tamara- Landa KWPN/
Numero Uno wł. Jan Ludwiczak

 

Konie 6 - letnie

Czempiony Czempiony Czempiony
Im. R SECRET LOVE PG  -
POL/sp/W/2003/Spartakus han./Spartan han./Rafa sp/Nidar sp/ wł. Tomasz Kuczmarski
II m. PLANETA
POL/sp/k/2003/Diagonal wlkp/Komandor wlkp/Plazmara m/Dargin m wł. Krzysztof Szumiński
III m. D CIN CIN PG
POL/sp/o/2003/Calderon old./Carolus hol./Dolores sp/Welt Gang sp/ wł. Remigiusz Makowski

 

Konie 7 - letnie

Czempiony  Czempiony  Czempiony
I m. CELINE 148
/mekl./K/2002/Cellestial old./Cantus hol./Capriole S mekl./Capriol mekl./ wł. SK Nad Wigrami
II m. RIVALDO PG
POL/sp/o/2002/Roland han./Ramiros Son I I hol./Fatima old./Landfriese I I
westf./ wł. Remigiusz Makowski
III m. MARCEPAN
POL/sp/o/2002/Correro hol./Claudio hol./Muza p.trk./w.pr./Sambór p.trk./w.pr./ wł. Zdzisław Urban

 

KONIE 4-LETNIE

 

 Im DURANO W

KWPN / NED / S / 2008 / - / Bay /

Vincenzo/Numero Uno /

Valanita/Placido bpk

WŁ. Leszek Sasinowski

 

 

 II m FARMER

SP / POL / S / 2008 / - / Dark Bay /

Rovetto/Radiator /

 Feolasp/Lavendel

Wł. SK Nowielice

 

III m CHIMEQUYL

SP / POL / S / 2008 / - / Bay /

Imequyl/Luron / Czana/Balon

Wł.  Daria Kobiernik

 

 

Konie 5-letnie

 

 

I m TORPEDO DES

FOREST

 SF / FRA / M / 2007 / - / Bay /

Arthur V/Argentinus /

 Flower Des Forets/Reve D

Wł. Damien Manitta

 

II m MICHAEL ANGELO F

 SP / POL / S / 2007 / - / Bay /

Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet /

Miss Carnute F/Carnute

Wł. Marek Fimmel

 

III m CUMANO II

KWPN / NED / S / 2007 / - / Bay /

Ustinov/Libero H /

 Wisse/Indoctro

Wł. Jan Ludwiczak

 

 

 

 

 

 

 

 

Konie 6-letnie

 

 

I m BOLSHOI

KWPN / NED / S / 2006 / - / Bay /

Favoritas/Reitar / Belaleen/Voltaire

Wł.  Antoni Dahlke, Jan Greve

 

II m KING CORNET L

WEST / GER / S / 2006 / - / Grey /

Cornet Obolensky/Clinton

Sabrina/Sandro

Wł. Jan Ludwiczak

 

III m CHALTAIRE Z

ZANG / BEL / S / 2006 / - / Bay /

Chellano Z/Contender

NympheB/Voltaire

Wł.  Wechta Sp z o. o.

 

Konie 7-letnie

 

I m ABIGEJL

KWPN / NED / G / 2005 / - / Bay /

Lupicor/Lux

 Niki Nanita/Concorde

Wł. Leszek Chełstowski

 

II m CASINO L

HOL / GER / S / 2005 / - / Bay /

Cassiano/Cassini I

Othilda/Contender

Wł. Jan Ludwiczak

 

III m ARES

WLKP / POL/Henryk Eron / S /

2005 / - / Bay /

Cantanis/Cantus

Armila/Arak

Wł. Henryk Eron

I m . COLINERO  

OLD / POL / Ogier / 2012

Cola / / El Vita / Escudo I

Wł. Dariusz Miśkiewicz

 
 
Copyright © 2011 - 2018 Agro-Handel  
 
  Created by EVENT Promotion